Vana do kufru Opel Corsa

Nejprodávanější

8 položek celkem

Vana do kufru auta Opel Corsa pasuje přesně. Otestovali jsme to. A rovnou vyzkoušeli vany několika výrobců. Plastová a zároveň gumová vana od Aristaru pasuje 100% do zavazadlového prostoru, je protiskluzová a díky pružné směsi kaučuku a gumy nikdy nepraská. Ochranná vana se dá srolovat, vydrží cokoli, a přesto drží tvar. A nepropustí ani olej. Stačí omýt vodou a vana je jako nová. Není hluboká ani nízká, ale vysoká cca 6 cm. Více »

Recenze: Velký test van do kufru auta


Jak vybrat vanu do kufru auta Opel Corsa

Najít tu pravou vanu do zavazadlového prostoru Opel Corsa není věda. Během velkého testu van do kufru auta jsme vyzkoušeli, jaký typ ochranné vany je lepší a jak vybírat. Máme tak v nabídce už jen vany, za které strčíme ruku do motoru.

„Opravdu bude vana přesně pasovat do Opel Corsa?“

Ano. Vybíráme jen přesné vany do kufru pro model Opel Corsa. Vana pasuje dokonale a počítá i s přípojnými body, pokud jsou v kufru auta už od výroby. Skladem máme vany do kufru Opel Corsa C, D a E htb i všechny generace Opel Corsa Tourer.

„Plastová, nebo gumová? Která vana je lepší?“

Gumová vana je odolnější, těžší a nedrží tak tvar, takže musí být nízká. Plastová vana drží lépe tvar, je lehčí, ale může praskat. Vyřešily to plastovo-gumové vany od Aristaru ze směsi kaučuku a plastu. Drží tvar, dají se srolovat, ale nepraskají.

„Jaký je rozdíl mezi originál a neoriginál vanou pro Opel Corsa?“

Originál vana přesně pasuje do modelu Opel Corsa, je kvalitní, ale dražší. Neoriginál vana je levnější, a přitom kvalitou někteří výrobci předčí originál. Vany od Aristaru dokonale pasují, nepraskají, jsou gumovo-plastové a navíc protiskluzové.

„Je vana opravdu vodotěsná? Co vydrží?“

Všechny vany do kufru pro Opel Corsa nepropustí ani olej a další chemické látky. Gumová a plastová směs materiálu dělá z vany nepropustnou vrstvu, která odolá i vysokým a nízkým teplotám. Pozor ale na to, že vana není tak hluboká.

Velký test van do kufru auta

Vyzkoušeli jsme za vás, jak jsou na tom dostupné vany do kufru. Otestovali, nafotili a sepsali pro vás recenzi. Přečtěte si ji, váháte-li zatím, jakou vanu do kufru Opel Corsa pořídit.

Recenze: Velký test van do kufru auta