Vana do kufru Opel Corsa

Nejprodávanější

9 položek celkem

Riziko znečištění podstupuje kufr poměrně pravidelně, stačí trocha bahna, písku, rozlité tekutiny nebo línající mazlíčci a o víkendovou zábavu s čističem fleků je postaráno. Naštěstí tomu lze předcházet, s praktickou vanou se na samotný povrch kufru nic z toho nedostane. Jakkoli špinavá vana do kufru se přitom jednoduše vytáhne, opláchne vodou a voilá, nepříjemnost je vyřešena. 
 
Důležité je však vybrat pasující kus pro své vozidlo, i centimetrová mezera zavání protečením. Proto jsme také na toto místo vybrali přesně pasující vany pro modelové řady Opel Corsa. Pokud není řečeno jinak, jsou všechny vyráběny z gumového materiálu s příměsí kvalitního plastu, díky kterému se nevlní ani nelámou. Všechny vany také sami testujeme.
 
Pro vozidla Opel Corsa najdete v nabídce Autodoplňky-obchod.cz vany do kufru, střešní nosiče, gumové nebo textilní koberce, ofuky, stěrače, poklice na kola či celou řadu dalších doplňků na míru. S jejich výběrem rádi poradíme osobně, v pracovní době jsme dostupní na telefonu 732 147 896, kdykoli také na e-mailu na info@autodoplnky-obchod.cz.


Jak vybrat vanu do kufru auta Opel Corsa

Najít tu pravou vanu do zavazadlového prostoru Opel Corsa není věda. Během velkého testu van do kufru auta jsme vyzkoušeli, jaký typ ochranné vany je lepší a jak vybírat. Máme tak v nabídce už jen vany, za které strčíme ruku do motoru.

„Opravdu bude vana přesně pasovat do Opel Corsa?“

Ano. Vybíráme jen přesné vany do kufru pro model Opel Corsa. Vana pasuje dokonale a počítá i s přípojnými body, pokud jsou v kufru auta už od výroby. Skladem máme vany do kufru Opel Corsa C, D a E htb i všechny generace Opel Corsa Tourer.

„Plastová, nebo gumová? Která vana je lepší?“

Gumová vana je odolnější, těžší a nedrží tak tvar, takže musí být nízká. Plastová vana drží lépe tvar, je lehčí, ale může praskat. Vyřešily to plastovo-gumové vany od Aristaru ze směsi kaučuku a plastu. Drží tvar, dají se srolovat, ale nepraskají.

„Jaký je rozdíl mezi originál a neoriginál vanou pro Opel Corsa?“

Originál vana přesně pasuje do modelu Opel Corsa, je kvalitní, ale dražší. Neoriginál vana je levnější, a přitom kvalitou někteří výrobci předčí originál. Vany od Aristaru dokonale pasují, nepraskají, jsou gumovo-plastové a navíc protiskluzové.

„Je vana opravdu vodotěsná? Co vydrží?“

Všechny vany do kufru pro Opel Corsa nepropustí ani olej a další chemické látky. Gumová a plastová směs materiálu dělá z vany nepropustnou vrstvu, která odolá i vysokým a nízkým teplotám. Pozor ale na to, že vana není tak hluboká.

Velký test van do kufru auta

Vyzkoušeli jsme za vás, jak jsou na tom dostupné vany do kufru. Otestovali, nafotili a sepsali pro vás recenzi. Přečtěte si ji, váháte-li zatím, jakou vanu do kufru Opel Corsa pořídit.

Recenze: Velký test van do kufru auta