Dopravy a platby

Vaši objednávku k vám dopravíme několika způsoby. Rovněž si můžete vybírat z několika způsobů platby.

Informace o možnostech a cenách doprav a plateb na Slovensko naleznete zde.

Při nákupu v hodnotě objednávky nad 2 000 Kč s DPH je dopravné ZDARMA.

Informace o možnostech dopravy

Osobní odběr na výdejních místech

POZOR! - tato možnost výběru dopravy platí pouze pro zásilky/produkty do max. délky 120 cm.

Zásilka bude odeslána na Vámi zvolenou pobočku/výdejní místo (síť výdejních míst WE|DO Uloženka Premium a Partner) viz aktuální seznam níže. Zásilka bude připravena k osobnímu odběru na Vámi zvolené pobočce první pracovní den následující po odeslání, zaplatit je možné v hotovosti, na některých pobočkách i platební kartou. O připravené zásilce na Vaší pobočce budete informováni službou Uloženka emailem i sms.

Česká pošta - Balík do balíkovny

POZOR! - tato možnost výběru dopravy platí pouze pro zásilky/produkty do max. délky 80 cm.

Cenově nejdostupnější zásilka od České pošty. Na více než 5000 výdejních místech je zřízeno speciální výdejní místo označené jako Balíkovna, kde máte možnost zrychleného odbavení a garanci platby kartou.

Služba nabízí možnost vyzvednout balík jen na kód bez nutnosti prokazování totožnosti. Kód je uveden v SMS a e-mailovém avízu o uložení zásilky. Pro rychlejší odbavení na pobočce české pošty stačí na vyvolávacím systému zvolit tlačítko „Zrychlený výdej balíku“. Díky mobilní nebo webové aplikaci Pošta online vždy víte, kde se balík nachází.

Česká pošta - Balík do ruky

Zásilka bude odeslána prostřednictvím služby Balík do ruky České pošty. Zásilka Vám bude doručena první pracovní den následující
po odeslání, kdy Vás na doručovací adrese navštíví řidič České pošty, spravující vaši lokalitu.

Pokud vás doručovatel České pošty nezastihne, nechá v poštovní schránce oznámení a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště. Balík na poště zůstane pouze 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení balíku v určitý den nebo prodloužení úložní doby.

Česká pošta - Balík na poštu

Zásilka bude připravena k vyzvednutí na vybrané poště následující pracovní den po odeslání. V den expedice Vám bude emailem zaslána informace o čísle balíku, datu doručení a částce k úhradě.

Výhodou balíku na poštu je možnost výběru doručení přímo na jednu z 2 600 pošt, kterou si sami vyberete.

2021_gls-logo_blue-yellow_no-whitespace_png (3)Kurýrní služba GLS

Zásilka bude odeslána prostřednictvím Kurýrní služby GLS, která doručuje balíky ve všední dny od 8 do 18 h. Zásilka Vám bude doručena první pracovní den následující po odeslání, kdy Vás bude kontaktovat řidič, spravující vaši lokalitu a domluví si s Vámi podrobnosti předání. Řidiči můžete zaplatit v hotovosti nebo kartou.

Osobně na prodejně v Hradci Králové

Zboží bude připraveno k vyzvednutí na naší kamenné prodejně - (areál bývalé Oděvy) Kalendova 688/11, 500 04 Hradec Králové.
Otevírací doba: PO-PÁ 8:00-16:00. Zde je možná platba v hotovosti i platební kartou. O nejbližším termínu převzetí budete informování emailem nebo telefonicky.

Informace o možnostech platby

Online platba kartou

Platební brána GOPAY představuje moderní, jednoduchou, rychlou a bezpečnou online platbu za zboží. GOPAY spolupracuje téměř se všemi českými bankami a je pod neustálou kontrolou České národní banky. Gopay využívá všechny moderní způsoby online platby: platební karty VISA/Mastercard, online bankovní tlačítka, Google Pay, Apple Pay.

Tento způsob platby je téměř identický jako běžný bankovní převod. Proti klasickému převodu je však pohodlnější a rychlejší, protože kupující má automaticky předvyplněný příkaz k úhradě. Po dokončení platby může prodejce ihned zkontrolovat zaplacenou částku a může tak rychleji odeslat zboží.

Rychlý on-line převod můžete využívat, pokud jste majitelem platební karty nebo klientem některé z velkých bank a máte přístup k internetovému bankovnictví.

Dobírka

Tzv. doběrečné platíte v hotovosti nebo platební kartou doručovateli, kurýrovi nebo na vybraném výdejním místě/pobočce.

Hotově / platební kartou na prodejně

Hotově nebo platební kartou můžete zaplatit zboží při osobním odběru na naší prodejně v Hradci Králové.

Předem na náš účet

Zboží zaplatíte předem na náš účet u FIO banky. Údaje k platbě obdržíte v informačním emailu po odeslání objednávky. Zásilka je expedována až po připsání částky na náš účet.