Doprava a platba

Banner na LP-geis-49-kc

Při nákupu v hodnotě objednávky nad 1500 Kč s DPH je dopravné ZDARMA.

Možnosti a ceny dopravy

  • 49 Kč - Expresní balík Geis (dobírka + 29 kč) JARNÍ AKCE DO 31.5.
  • 79 Kč - Balík do ruky Česká Pošta (dobírka + 29 kč)
  • 79 Kč - Balík na poštu Česká Pošta (dobírka + 29 kč)
  • 0 Kč - osobní odběr na prodejně v Hradci Králové

Možnosti a ceny platebních metod

  • ZDARMA - platba v hotovosti nebo platební kartou na kamenné prodejně v Hradci Králové
  • ZDARMA - platba objednávky předem na náš účet
  • ZDARMA - platba objednávky online přes platební bránu GOPAY (platební karty, bankovní tlačítka a google pay)
  • 29 Kč - platba na dobírku doručovateli nebo pracovníkovi kurýrní služby 

Informace o možnostech a cenách doprav a plateb na Slovensko naleznete zde

Osobní odběr v Hradci Králové

Zboží bude připraveno k vyzvednutí na naší kamenné prodejně - (areál bývalé Oděvy) Kalendova 688/11, 500 04 Hradec Králové. 
Otevírací doba: PO-PÁ 8:00-16:30. Zde je možná platba v hotovosti i platební kartou. O nejbližším termínu převzetí budete informování emailem nebo telefonicky.

Balík do ruky - Česká pošta

mcith_logo-balik-do-ruky

Zásilka bude odeslána prostřednictvím služby Balík do ruky České pošty. Zásilka Vám bude doručena první pracovní den následující po odeslání, kdy Vás na doručovací adrese navštíví řidič České pošty, spravující vaši lokalitu.

Pokud vás doručovatel České pošty nezastihne, nechá v poštovní schránce oznámení a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště. Balík na poště zůstane pouze 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení balíku v určitý den nebo prodloužení úložní doby.

Balík do ruky - Česká pošta

logo-balik-na-postu1

Zásilka bude připravena k vyzvednutí na vybrané poště následující pracovní den po odeslání. V den expedice Vám bude emailem zaslána informace o čísle balíku, datu doručení a částce k úhradě.

Výhodou balíku na poštu je možnost výběru doručení přímo na jednu z 2600 pošt, kterou si sami vyberete.

Expresní balík - Kurýrní služba Geis

logo_loginPage (2)

Zásilka bude odeslána prostřednictvím služby Expresní balík Kurýrní služby Geis, která doručuje balíky ve všední dny od 8 do 18 h. Zásilka Vám bude doručena první pracovní den následující po odeslání, kdy Vás bude kontaktovat řidič, spravující vaši lokalitu a domluví si s Vámi podrobnosti předání. Řidiči můžete zaplatit v hotovosti.

Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí vám zásilku následující pracovní den.

DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ - Osobní odběr na pobočce Uloženka (více než 200 výdejních míst v ČR)

ulozenka-na-web

Zásilka bude odeslána na Vámi zvolenou pobočku/výdejní místo (síťě výdejních míst Uloženka Premium a Partner) viz aktuální seznam níže. Zásilka bude připravena k osobnímu odběru na Vámi zvolené pobočce první pracovní den následující po odeslání, zaplatit je možné ji v hotovosti na některých pobočkách i platební kartou. O připravené zásilce na Vaší pobočce budete informováni službou Uloženka emailem i sms.

uloz pobocky 31-5-17

Kontrola balíku při převzetí

Před převzetím zásilky zkontrolujte, zda je obal balíku a lepící páska neporušená. V případě jakýchkoli nesrovnalostí balík nepřebírejte. Součástí zásilky je faktura - daňový doklad, který slouží při případné reklamaci jako doklad o nákupu.

balik1balik2balik3