Vany do kufru Renault

Nejprodávanější

75 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Vyberte si vanu do kufru vašeho auta Renault

Vany do kufru vozů Renault přesně pasují do určených modelů. Vyzkoušeli jsme to. A rovnou otestovali vany několika výrobců. Jen ochranná vana od Aristaru dokonale pasuje do zavazadlového prostoru, má protiskluzovou vrstvu a díky směsi kaučuku a gumy nepraská. Tenhle materiál dělá z van plastovégumové zároveň. Dají se srolovat, vydrží cokoli, a přesto drží tvar. A nepropustí ani olej. Stačí omýt vodou a vana je jako nová. Vysoká je akorát, ani hluboká, ani nízká, cca 6 cm. Více »

Recenze: Velký test van do kufru auta


Na co se ptáte, když jde o vany do kufru aut Renault

Vybrat správnou vanu do zavazadlového prostoru vozů Renault není raketová věda. Vany do kufru auta jsme testovali a vyzkoušeli přitom, na co si dát pozor, jaký typ ochranné vany si vybrat a se kterým výrobcem nešlápnete vedle. Díky tomu vám umíme dobře poradit, ale navíc už prodáváme jen vany do kufru, za které strčíme ruku do motoru.

A na co se nás motoristé ptají, když jde o vany do kufru Renault?

„Určitě bude vana pasovat do kufru mého vozu Renault?“

Ano. Vybíráme jen vany do kufru, které jsou přesné pro určený model vozu Renault. Vyzkoušeli jsme více než 600 modelů van a rovnou je nafotili. Vana do kufru pasuje přesně a navíc počítá i s přípojnými body, pokud jsou v kufru auta už od výroby. Skladem máme vždy vany do kufru pro vozy Renault Captur, Renault Clio, Renault Espace, Renault Fluence, Renault Kadjar, Renault Kangoo, Renault Koleos, Renault Laguna, Renault Latitude, Renault Megane, Renault Modus, Renault Scenic, Renault Thalia i Renault Twingo.

„Je lepší plastová, nebo gumová vana do kufru?“

Vany do kufru pro vozy Renault se dělají gumové, plastové a ze směsi obou materiálů. Gumová vana je odolná, těžká a nedrží moc tvar, takže lem bývá nízký. Plastová vana drží tvar, je lehká, ale při ohýbání může praskat. Vyřešily to plastovo-gumové vany od Aristaru z pružné směsi kaučuku a plastu. Drží tvar, dají se srolovat, ale nepraskají.

„Vyplatí se vana do kufru s protiskluzem?“

Ano. Protiskluzové vany stojí jen o dvě stovky víc než vany bez protiskluzu. V čem jsou lepší? Drží věci v zavazadlovém prostoru na místě. Časem byste si stejně přikoupili podložku do kufru. A ta se nečistí tak snadno jako vana s protiskluzem.

„Jak hluboká by vana v kufru měla být? Je lepší nízká nebo vysoká?“

Záleží na tom, jaký model vozu Renault máte, nebo spíš jaký kufr a co v něm vozíte. Podle nás vana nemusí být hluboká, neměla by být moc nízká, ale vysoká tak akorát. Aristar vany mají lem vysoký cca 6 cm. A to nám připadá jako ideální hloubka.

„Je vana do kufru vhodná i pro psy?“

Ano. Vana do kufru s protiskluzem se hodí i jako vana do auta pro psy. Na protiskluzové vrstvě psovi nekloužou packy, takže za jízdy může ležet i sedět. A když zatne drápy nebo vykoná potřebu, čalounění zůstane v bezpečí pod vanou.

„Nepropouští vana vodu? A co olej a podobné kapaliny?“

Všechny vany do kufru pro vozy Renault jsou voděodolné a nepropouští ani olej. Plastová a zároveň gumová směs materiálu dělá z vany nepropustnou vrstvu, která odolá i nízkým a vysokým teplotám. Jen pozor na to, že vana není moc hluboká.

„Kolik toho vana do kufru vydrží? Jak moc je kvalitní?“

Ochranná vana do kufru musí vydržet hodně. A jak jsme zkoušeli, vydrží. Neprotrhnete ji, neprošoupete a ani při ohýbání nebo srolování nepraskne. Na první pohled je materiál z gumy a plastu tenký a lehoučký, ale o to víc odolný.

„Mám shánět originál Renault, nebo je neoriginál stejně dobrý?“

Originál vana do auta od výrobce Renault přesně pasuje, má dobrou kvalitu, ale vyšší cenu. Neoriginál vany jsou levnější, ale ty kvalitní jsme chvíli hledali. A našli. Vany od Aristaru pasují dokonale, nepraskají a kvalitou předčí i některé originály.

Velký test van do kufru auta

Naskladnili jsme, vyzkoušeli jsme, nafotili jsme. A sepsali pro vás recenzi z našeho velkého testu van do kufru. Přečtěte si ji, pokud zatím váháte, jakou vanu do kufru si vybrat pro váš vůz Renault.

Recenze: Velký test van do kufru auta