Střešní boxy Thule

27 položek celkem

Lyže, snowboardy, kočárky, zavazadla a další věci mohou být i na velký kufr příliš. Nevadí. Od toho je tady střešní box THULE – ideální pomocník aktivních rodin, outdoorových nadšenců i všech ostatních. Ten zvládne objemný náklad bez problémů.

THULE je švédský výrobce, který se autodoplňkům a příslušenství věnuje už od roku 1942. To je více než 70 let zkušeností, které z něj společně s tradičním švédským důrazem na kvalitu dělá jednoho z nejlepších výrobců střešních boxů vůbec.

I proto najdete na Autodoplňky-obchod.cz boxy THULE různých velikostí, barev, materiálů, způsobů otevírání i uchycení (vždy ale pomocí střešních nosičů). Zkuste si vybrat z populárních modelů autoboxů Thule Force XT M, Motion XT nebo "legendu" Thule Pacific 500. A kdyby náhodou žádný nepasoval, máme i rakve jiných výrobců; HAKR a Neumann.

S výběrem toho správného boxu pomůže článek „Jak vybrat správný střešní box“. Rádi ale poradíme i osobně. Stačí nám v pracovní době zavolat na číslo 732 147 896 nebo napsat na info@autodoplnky-obchod.cz. Společně vybereme to nejlepší řešení.