Vana do kufru Fiat Sedici

Nejprodávanější

1 položek celkem

Vana do kufru auta Fiat Sedici pasuje přesně. Otestovali jsme to. A rovnou vyzkoušeli vany několika výrobců. Plastová a zároveň gumová vana od Aristaru pasuje 100% do zavazadlového prostoru, je protiskluzová a díky pružné směsi kaučuku a gumy nikdy nepraská. Ochranná vana se dá srolovat, vydrží cokoli, a přesto drží tvar. A nepropustí ani olej. Stačí omýt vodou a vana je jako nová. Není hluboká ani nízká, ale vysoká cca 6 cm. Více »

Recenze: Velký test van do kufru auta


 

Jak vybrat vanu do kufru auta Fiat Sedici

Najít tu pravou vanu do zavazadlového prostoru Fiat Sedici není věda. Během velkého testu van do kufru auta jsme vyzkoušeli, jaký typ ochranné vany je lepší a jak vybírat. Máme tak v nabídce už jen vany, za které strčíme ruku do motoru.

„Opravdu bude vana přesně pasovat do Fiat Sedici?“

Ano. Vybíráme jen přesné vany do kufru pro model Fiat Sedici. Vana pasuje dokonale a počítá i s přípojnými body, pokud jsou v kufru auta už od výroby. Skladem máme vany do kufru Fiat Sedici i všechny generace Fiat Sedici.

„Plastová, nebo gumová? Která vana je lepší?“

Gumová vana je odolnější, těžší a nedrží tak tvar, takže musí být nízká. Plastová vana drží lépe tvar, je lehčí, ale může praskat. Vyřešily to plastovo-gumové vany od Aristaru ze směsi kaučuku a plastu. Drží tvar, dají se srolovat, ale nepraskají.

„Jaký je rozdíl mezi originál a neoriginál vanou pro Fiat Sedici?“

Originál vana přesně pasuje do modelu Fiat Sedici, je kvalitní, ale dražší. Neoriginál vana je levnější, a přitom kvalitou někteří výrobci předčí originál. Vany od Aristaru dokonale pasují, nepraskají, jsou gumovo-plastové a navíc protiskluzové.

„Je vana opravdu vodotěsná? Co vydrží?“

Všechny vany do kufru pro Fiat Sedici nepropustí ani olej a další chemické látky. Gumová a plastová směs materiálu dělá z vany nepropustnou vrstvu, která odolá i vysokým a nízkým teplotám. Pozor ale na to, že vana není tak hluboká.

Velký test van do kufru auta

Vyzkoušeli jsme za vás, jak jsou na tom dostupné vany do kufru. Otestovali, nafotili a sepsali pro vás recenzi. Přečtěte si ji, váháte-li zatím, jakou vanu do kufru Fiat Sedici pořídit.

Recenze: Velký test van do kufru auta