Plachty na auto Subaru WRX

Nejprodávanější

5 položek celkem

Lak vozidel toho vydrží hodně, nezničitelný ale rozhodně není. Dlouhodobý nápor ostrého slunce, sněhu, zvířecích exkrementů, případně krup i dalších rozmarů přírody mu může dát pořádně zabrat. Naštěstí existují praktické krycí autoplachty, které Subaru WRX spolehlivě ochrání. A to samozřejmě i v garáži před prachem. 
 
Právě na tomto místě naleznete stínící plachty na auto ve velikostech pasujících přesně na vozidla Subaru WRX. Níže už stačí podle názvu produktu vybrat tu správnou zrovna pro váš ročník. Lehké, nylonové kousky ochrání před vodou a standardním znečištěním, přehozy vyztužené speciální pěnou si poradí i v těch nejnáročnějších podmínkách např. s kroupami.
 
Pro Subaru WRX najdete v nabídce Autodoplňky-obchod.cz také vany do kufru, gumové nebo textilní autokoberce, střešní nosiče, ofuky, stěrače, poklice na kola, či celou řadu dalších doplňků na míru. S jejich výběrem rádi poradíme osobně, v pracovní době jsme dostupní na telefonu 732 147 896, kdykoli pak na e-mailu na info@autodoplnky-obchod.cz.