Stěrače Fiat Coupe

Nejprodávanější

2 položek celkem

Opotřebované stěrače často přináší více škody než užitku; místo aby přední sklo čistily, nečistotu rozmazávají, vytváří fleky a nepříjemně skřípou. Jednou za čas je proto potřeba je vyměnit; zejména po dlouhých měsících horkého léta, kdy slunce umělou hmotu ohýbá, a po chladných zimách způsobujících puchření i praskání.

Výměna stěračů není nic složitého, v případě pasujících kousků na míru zabere maximálně několik minut – a právě kompatibilní ploché flat stěrače pro jednotlivé ročníky modelové řady Fiat Coupe najdete na tomto místě. Vybírat lze přitom jak z kousků českého dovozce Compass, tak z kvalitních německých výrobků Heyner. K dispozici jsou také kompatibilní zadní stěrače pro zadní sklo.

Pro vozidla Fiat Coupe najdete v nabídce Autodoplňky-obchod.cz i vany do kufru, střešní nosiče, gumové nebo textilní koberce, ofuky oken, prahové lišty, autoplachty, poklice na kola či celou řadu dalších doplňků na míru. S jejich výběrem rádi poradíme osobně, v pracovní době jsme dostupní na telefonu 732 147 896, kdykoli pak na e-mailu na info@autodoplnky-obchod.cz.