Dárkový balíček autokosmetiky, VELKÝ

Kód: KOS-003
Akce Tip
Značka: Compass
1 599 Kč 1 399 Kč / sada 1 156 Kč bez DPH
Nedostupné
Dárkový balíček s autokosmetikou obsahuje 16 produktů pro ošetření a údržbu automobilu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček s autokosmetikou, VELKÝ

Balíčkem plným autokosmetiky uděláte radost každému řidiči. Připravili jsme pro vás dárkové balíčky ve 3 velikostech. Malý balíček obsahuje nutný základ, střední balíček ho rozšiřuje o nejužitečnější autokosmetiku a velký balíček k tomu všemu přidává doplňky pro milovníky vždy perfektně čistého a naleštěného vozu.

Co obsahuje velký dárkový balíček autokosmetiky?

 • Tekuté stěrače NANO+, 300 ml – vytváří na skle povlak, který způsobuje efekt víření vody. Na skle tak během jízdy nezůstávají kapky vody ani nečistoty a navíc povlak omezuje namrzání oken.
 • Autošampon s voskem NANO+, 600ml – i malá dávka autošamponu vystačí na dokonalé umytí celého vozu a to díky nejnovější nano technologii. Navíc i lak připraví na další ošetření voskem nebo autopoliturou.
 • Nanowax vosk na lak NANO+, 400 ml – vosk s příměsí CARNAUBA určený k leštění a údržbě laku automobilu po umytí. Nezanechává stopy na plastových elementech.
 • Cockpit spray New car NANO+, 500 ml – čistič palubní desky odstraní všechny nečistoty a oživí interiér. Vytvořená antistatická vrstva odpuzuje prach i nečistoty a díky UV filtru zabraňuje blednutí barvy.
 • Mycí houba MICROFIBER – houba z mikrovlánka na mokré a suché čištění i bez použití chemických prostředků. Mřížkový povrch houby snadno odstraní i zaschlý hmyz a další nečistoty na karoserii.
 • Mycí utěrka na sklo MICROFIBER 40x40 cm – kvalitní utěrka z mikrovlákna na leštění skel.

To najdete i v malém balíčku, ale ten velký má v sobě také všechno, co střední balíček:

 • Leštěnka renovační NANO+, tuba 280 ml – renovační politura obnovuje zničené, metalizované i normální autolaky. Nanovrstva proniká do struktury autolaku, vyhlazuje škrábance a obnovuje lesk.
 • Čistící a lešticí sada, 3 ks – sada 3 kotoučů s padnoucí rukojeí pro dokonalé vyleštění karoserie. Různé kotouče k nanesení leštěnky, důkladné rozleštění a nakonec i dokonalé vyleštění karoserie.
 • Mycí rukavice MICROFIBER 2v1 – rukavice z mikrovlákna pro suché i mokré čištění a nanášení autošamponu. Hrubá vlákna přitahují prach jako magnet a při mokrém čištění absorbují více vody než hadřík.
 • Rozmrazovač skel NANO SPEED až do −30 °C, 500 ml – rozmrazovač s mechanickým rozprašovačem odstraní námrazu, led i sníh z oken během chvilky. Navíc pomáhá předcházet dalšímu namrzání.
 • Rozmrazovač zámků, 50 ml – okamžitě rozmrazí všechny druhy zámků a během chvilky uvolní klíčovou dírku. Současně pomáhá jako prevence proti zamrzání zámku.

A aby to nebylo málo, velký balíček obsahuje všechno co malý i střední, ale k tomu ještě navíc:

 • Pěna na čištění pneu NANO+, 400 ml – bezdotyková pěna a černidlo chrání pneumatiky před deštěm, sněhem, blátem i solí. Brání opětovnému znečištění, stárnutí a blednutí pryže, čistí a konzervuje.
 • Čistič čalounění NANO+, 700 ml – odstraní i silné znečištění čalounění, koberců a stropu auta. Proniká do textilu, odstraní nejodolnější skvrny a obnovuje vzhled. Nanovrstva chrání před dalším znečištěním.
 • Čistič na vnější plasty NANO+, 170 mlčistí, leští a konzervuje vnější plasty. Chrání před nízkými i vysokými teplotami, blednutím barev i dalším znečištěním. Vyčistí zrcátka, lišty, kliky dveří i blatníky.
 • Čistič oken NANO+, 750 ml – čistí, odmašťuje a leští okna i světla bez zanechání šmouh. Zároveň zabraňuje ulpívání kapek vody na skle díky vytvořené nanovrstvě.
 • Mycí utěrka MICROFIBER, 40×40 cm – utěrka z mikrovlákna na stírání prachu a leštění. Nezanechává šmouhy, nepouští vlákna a hodí se na suché i mokré čištění povrchů. Cíp s mřížkou na odolné nečistoty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balíčky autokosmetiky, Vůně do auta Compass, Osvěžovač Compass
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Compass

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: