Přijímáme online platby

Loga kreditních karet


Dárkový balíček autokosmetiky, VELKÝ

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Action Tip

am00095 AM00268 am00124 Dárkový balíček autokosmetiky, VELKÝ Dárkový balíček autokosmetiky, VELKÝ Dárkový balíček autokosmetiky, VELKÝ am00433 am00213 Dárkový balíček autokosmetiky, VELKÝ Dárkový balíček autokosmetiky, VELKÝ Dárkový balíček autokosmetiky, VELKÝ am00481 am00390 Dárkový balíček autokosmetiky, VELKÝ am00375 Dárkový balíček autokosmetiky, VELKÝ

 
Dostupnost Nedostupné
Běžná cena 1 599 Kč
Cena 1 156 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 1 399 Kč
Počet (sada)

   

Kód produktu KOS-003
Značka Compass
Kategorie Dárkové balíčky autokosmetiky,Vůně do auta Compass, Osvěžovač Compass
Záruka 24 měsíců
 

Dárkový balíček s autokosmetikou, VELKÝ

Balíčkem plným autokosmetiky uděláte radost každému řidiči. Připravili jsme pro vás dárkové balíčky ve 3 velikostech. Malý balíček obsahuje nutný základ, střední balíček ho rozšiřuje o nejužitečnější autokosmetiku a velký balíček k tomu všemu přidává doplňky pro milovníky vždy perfektně čistého a naleštěného vozu.

Co obsahuje velký dárkový balíček autokosmetiky?

 • Tekuté stěrače NANO+, 300 ml – vytváří na skle povlak, který způsobuje efekt víření vody. Na skle tak během jízdy nezůstávají kapky vody ani nečistoty a navíc povlak omezuje namrzání oken.
 • Autošampon s voskem NANO+, 600ml – i malá dávka autošamponu vystačí na dokonalé umytí celého vozu a to díky nejnovější nano technologii. Navíc i lak připraví na další ošetření voskem nebo autopoliturou.
 • Nanowax vosk na lak NANO+, 400 ml – vosk s příměsí CARNAUBA určený k leštění a údržbě laku automobilu po umytí. Nezanechává stopy na plastových elementech.
 • Cockpit spray New car NANO+, 500 ml – čistič palubní desky odstraní všechny nečistoty a oživí interiér. Vytvořená antistatická vrstva odpuzuje prach i nečistoty a díky UV filtru zabraňuje blednutí barvy.
 • Mycí houba MICROFIBER – houba z mikrovlánka na mokré a suché čištění i bez použití chemických prostředků. Mřížkový povrch houby snadno odstraní i zaschlý hmyz a další nečistoty na karoserii.
 • Mycí utěrka na sklo MICROFIBER 40x40 cm – kvalitní utěrka z mikrovlákna na leštění skel.

To najdete i v malém balíčku, ale ten velký má v sobě také všechno, co střední balíček:

 • Leštěnka renovační NANO+, tuba 280 ml – renovační politura obnovuje zničené, metalizované i normální autolaky. Nanovrstva proniká do struktury autolaku, vyhlazuje škrábance a obnovuje lesk.
 • Čistící a lešticí sada, 3 ks – sada 3 kotoučů s padnoucí rukojeí pro dokonalé vyleštění karoserie. Různé kotouče k nanesení leštěnky, důkladné rozleštění a nakonec i dokonalé vyleštění karoserie.
 • Mycí rukavice MICROFIBER 2v1 – rukavice z mikrovlákna pro suché i mokré čištění a nanášení autošamponu. Hrubá vlákna přitahují prach jako magnet a při mokrém čištění absorbují více vody než hadřík.
 • Rozmrazovač skel NANO SPEED až do −30 °C, 500 ml – rozmrazovač s mechanickým rozprašovačem odstraní námrazu, led i sníh z oken během chvilky. Navíc pomáhá předcházet dalšímu namrzání.
 • Rozmrazovač zámků, 50 ml – okamžitě rozmrazí všechny druhy zámků a během chvilky uvolní klíčovou dírku. Současně pomáhá jako prevence proti zamrzání zámku.

A aby to nebylo málo, velký balíček obsahuje všechno co malý i střední, ale k tomu ještě navíc:

 • Pěna na čištění pneu NANO+, 400 ml – bezdotyková pěna a černidlo chrání pneumatiky před deštěm, sněhem, blátem i solí. Brání opětovnému znečištění, stárnutí a blednutí pryže, čistí a konzervuje.
 • Čistič čalounění NANO+, 700 ml – odstraní i silné znečištění čalounění, koberců a stropu auta. Proniká do textilu, odstraní nejodolnější skvrny a obnovuje vzhled. Nanovrstva chrání před dalším znečištěním.
 • Čistič na vnější plasty NANO+, 170 mlčistí, leští a konzervuje vnější plasty. Chrání před nízkými i vysokými teplotami, blednutím barev i dalším znečištěním. Vyčistí zrcátka, lišty, kliky dveří i blatníky.
 • Čistič oken NANO+, 750 ml – čistí, odmašťuje a leští okna i světla bez zanechání šmouh. Zároveň zabraňuje ulpívání kapek vody na skle díky vytvořené nanovrstvě.
 • Mycí utěrka MICROFIBER, 40×40 cm – utěrka z mikrovlákna na stírání prachu a leštění. Nezanechává šmouhy, nepouští vlákna a hodí se na suché i mokré čištění povrchů. Cíp s mřížkou na odolné nečistoty.
Výrobce Compass

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení