Přijímáme online platby

Loga kreditních karet


Dárkový balíček autokosmetiky, MALÝ

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Action Tip

am00095 AM00268 am00433 am00213 Dárkový balíček autokosmetiky, MALÝ Dárkový balíček autokosmetiky, MALÝ

 
Dostupnost Nedostupné
Běžná cena 699 Kč
Cena 495 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 599 Kč
Počet (sada)

   

Kód produktu KOS-001
Značka Compass
Kategorie Dárkové balíčky autokosmetiky,Vůně do auta Compass, Osvěžovač Compass
Záruka 24 měsíců
 

Dárkový balíček s autokosmetikou, MALÝ

Balíčkem plným autokosmetiky uděláte radost každému řidiči. Připravili jsme pro vás dárkové balíčky ve 3 velikostech. Malý balíček obsahuje nutný základ, střední balíček ho rozšiřuje o nejužitečnější autokosmetiku a velký balíček k tomu všemu přidává doplňky pro milovníky vždy perfektně čistého a naleštěného vozu.

Co obsahuje malý dárkový balíček autokosmetiky?

  • Tekuté stěrače NANO+, 300 ml – vytváří na skle neviditelný třívrstvý povlak, který vytváří efekt víření vody. Na skle tak během jízdy nezůstávají kapky vody ani nečistoty a navíc povlak omezuje namrzání oken.
  • Autošampon NANO+, 600ml – i malá dávka autošamponu vystačí na dokonalé umytí celého vozu a to díky nejnovější nano technologii. Navíc i lak připraví na další ošetření voskem nebo autopoliturou.
  • Cockpit spray New car NANO+, 500 ml – čistič palubní desky odstraní všechny nečistoty a oživí interiér. Vytvořená antistatická vrstva odpuzuje prach i nečistoty a díky UV filtru zabraňuje vyblednutí barvy.
  • Nanowax vosk na lak NANO+, 400 ml – vosk s příměsí CARNAUBA určený k leštění a údržbě laku automobilu po umytí. Nezanechává stopy na plastových elementech.
  • Mycí houba MICROFIBER – houba z mikrovlánka na mokré a suché čištění i bez použití chemických prostředků. Mřížkový povrch houby snadno odstraní i zaschlý hmyz a další nečistoty na karoserii.
  • Mycí utěrka na sklo MICROFIBER 40x40 cm – kvalitní utěrka z mikrovlákna na leštění skel
Výrobce Compass

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení