Přijímáme online platby

Loga kreditních karet


Dárkový balíček autokosmetiky, MALÝ

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Action Tip

am00095 AM00268 am00433 am00213 Dárkový balíček autokosmetiky, MALÝ Dárkový balíček autokosmetiky, MALÝ

 
Dostupnost IHNED k odeslání (> 5 sada)
Běžná cena 699 Kč
Cena 495 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 599 Kč
Počet (sada)

   

Kód produktu KOS-001
Značka Compass
Kategorie Dárkové balíčky autokosmetiky,Vůně do auta Compass, Osvěžovač Compass
Záruka 24 měsíců
 

Dárkový balíček s autokosmetikou, MALÝ

Balíčkem plným autokosmetiky uděláte radost každému řidiči. Připravili jsme pro vás dárkové balíčky ve 3 velikostech. Malý balíček obsahuje nutný základ, střední balíček ho rozšiřuje o nejužitečnější autokosmetiku a velký balíček k tomu všemu přidává doplňky pro milovníky vždy perfektně čistého a naleštěného vozu.

Co obsahuje malý dárkový balíček autokosmetiky?

  • Tekuté stěrače NANO+, 300 ml – vytváří na skle neviditelný třívrstvý povlak, který vytváří efekt víření vody. Na skle tak během jízdy nezůstávají kapky vody ani nečistoty a navíc povlak omezuje namrzání oken.
  • Autošampon NANO+, 600ml – i malá dávka autošamponu vystačí na dokonalé umytí celého vozu a to díky nejnovější nano technologii. Navíc i lak připraví na další ošetření voskem nebo autopoliturou.
  • Cockpit spray New car NANO+, 500 ml – čistič palubní desky odstraní všechny nečistoty a oživí interiér. Vytvořená antistatická vrstva odpuzuje prach i nečistoty a díky UV filtru zabraňuje vyblednutí barvy.
  • Nanowax vosk na lak NANO+, 400 ml – vosk s příměsí CARNAUBA určený k leštění a údržbě laku automobilu po umytí. Nezanechává stopy na plastových elementech.
  • Mycí houba MICROFIBER – houba z mikrovlánka na mokré a suché čištění i bez použití chemických prostředků. Mřížkový povrch houby snadno odstraní i zaschlý hmyz a další nečistoty na karoserii.
  • Mycí utěrka na sklo MICROFIBER 40x40 cm – kvalitní utěrka z mikrovlákna na leštění skel
Výrobce Compass

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení