Přijímáme online platby

Loga kreditních karet


Zimní balíček autokosmetiky

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Action Tip

am00213 Zimní balíček autokosmetiky Zimní balíček autokosmetiky am00375 Zimní balíček autokosmetiky Zimní balíček autokosmetiky Zimní balíček autokosmetiky

 
Dostupnost IHNED k odeslání (2 sada)
Běžná cena 699 Kč
Cena 536 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 649 Kč
Počet (sada)

   

Kód produktu KOS-005
Značka Compass
Kategorie Dárkové balíčky autokosmetiky,Vůně do auta Compass, Osvěžovač Compass
Záruka 24 měsíců
 

Zimní balíček autokosmetiky

Balíčkem autokosmetiky na zimu uděláte radost každému řidiči. Nebo sobě. Užitečnější kosmetiku pro své auto na zimní období byste hledali těžko. Celkem 7 věcí, které se v zimě hodí skoro každý den.

Co obsahuje zimní balíček autokosmetiky?

  • Rozmrazovač skel NANO SPEED až do −30 °C, 500 ml – rozmrazovač s mechanickým rozprašovačem odstraní námrazu, led i sníh z oken během chvilky. Navíc pomáhá předcházet dalšímu namrzání.
  • Rozmrazovač zámků, 50 ml – okamžitě rozmrazí všechny druhy zámků a během chvilky uvolní klíčovou dírku. Současně pomáhá jako prevence proti zamrzání zámku.
  • Pěna na čištění pneu NANO+, 400 ml – bezdotyková pěna a černidlo chrání pneumatiky před deštěm, sněhem, blátem i solí. Brání opětovnému znečištění, stárnutí a blednutí pryže, čistí a konzervuje.
  • NANOSILIKON na gumová těsnění NANO+, 170 ml – brání přimrzání gumových těsnění např. ve dveřích automobilu. I v zimě tak vždy snadno otevřete dveře. Zabraňuje stárnutí, praskání a konverzuje.
  • Tekuté stěrače NANO+, 300 ml – vytváří na skle neviditelný povlak, který způsobuje efekt víření vody. Na skle tak během jízdy nezůstávají kapky vody ani nečistoty a navíc povlak omezuje namrzání oken.
  • Mycí utěrka na sklo MICROFIBER 40x40 cm – kvalitní utěrka z mikrovlákna na leštění skla
  • Škrabka na auto-sklo FIVE – škrabka s ostrým plastovým břitem rychle odstraní námrazu ze skla. Silnější vrsty ledu rozbijí zoubky na rozích škrabky. Příjemně se drží.
Výrobce Compass

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení