Přijímáme online platby

Loga kreditních karet


Dárkový balíček autokosmetiky, STŘEDNÍ

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Action Tip

am00213 am00095 AM00268 am00433 Dárkový balíček autokosmetiky, STŘEDNÍ Dárkový balíček autokosmetiky, STŘEDNÍ Dárkový balíček autokosmetiky, STŘEDNÍ Dárkový balíček autokosmetiky, STŘEDNÍ Dárkový balíček autokosmetiky, STŘEDNÍ Dárkový balíček autokosmetiky, STŘEDNÍ Dárkový balíček autokosmetiky, STŘEDNÍ

 
Dostupnost Nedostupné
Běžná cena 1 079 Kč
Cena 826 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 999 Kč
Počet (sada)

   

Kód produktu KOS-002
Značka Compass
Kategorie Dárkové balíčky autokosmetiky,Vůně do auta Compass, Osvěžovač Compass
Záruka 24 měsíců
 

Dárkový balíček s autokosmetikou, STŘEDNÍ

Balíčkem plným autokosmetiky uděláte radost každému řidiči. Připravili jsme pro vás dárkové balíčky ve 3 velikostech. Malý balíček obsahuje nutný základ, střední balíček ho rozšiřuje o nejužitečnější autokosmetiku a velký balíček k tomu všemu přidává doplňky pro milovníky vždy perfektně čistého a naleštěného vozu.

Co obsahuje střední dárkový balíček autokosmetiky?

 • Tekuté stěrače NANO+, 300 ml – vytváří na skle neviditelný třívrstvý povlak, který vytváří efekt víření vody. Na skle tak během jízdy nezůstávají kapky vody ani nečistoty a navíc povlak omezuje namrzání oken.
 • Autošampon NANO+, 600ml – i malá dávka autošamponu vystačí na dokonalé umytí celého vozu a to díky nejnovější nano technologii. Navíc i lak připraví na další ošetření voskem nebo autopoliturou.
 • Bodywax vosk na lak NANO+, 400 ml – vosk s příměsí CARNAUBA určený k leštění a údržbě laku automobilu po umytí. Nezanechává stopy na plastových elementech.
 • Cockpit spray New car NANO+, 500 ml – čistič palubní desky odstraní všechny nečistoty a oživí interiér. Vytvořená antistatická vrstva odpuzuje prach i nečistoty a díky UV filtru zabraňuje vyblednutí barvy.
 • Mycí houba MICROFIBER – houba z mikrovlánka na mokré a suché čištění i bez použití chemických prostředků. Mřížkový povrch houby snadno odstraní i zaschlý hmyz a další nečistoty na karoserii.
 • Mycí utěrka na sklo MICROFIBER 40x40 cm – kvalitní utěrka z mikrovlákna na leštění skel

To najdete i v malém balíčku, ale ten střední má v sobě ještě navíc:

 • Leštěnka renovační NANO+, tuba 280 ml – renovační politura obnovuje zničené, metalizované i normální autolaky. Nanovrstva proniká do struktury autolaku, vyhlazuje škrábance a obnovuje lesk.
 • Čistící a lešticí sada, 3 ks – sada 3 kotoučů s padnoucí rukojeí pro dokonalé vyleštění karoserie. Různé kotouče k nanesení leštěnky, důkladné rozleštění a nakonec i dokonalé vyleštění karoserie.
 • Mycí rukavice MICROFIBER 2v1 – rukavice z mikrovlákna pro suché i mokré čištění a nanášení autošamponu. Hrubá vlákna přitahují prach jako magnet a při mokrém čištění absorbují více vody než hadřík.
 • Rozmrazovač skel NANO SPEED až do −30 °C, 500 ml – rozmrazovač s mechanickým rozprašovačem odstraní námrazu, led i sníh z oken během chvilky. Navíc pomáhá předcházet dalšímu namrzání.
 • Rozmrazovač zámků, 50 ml – okamžitě rozmrazí všechny druhy zámků a během chvilky uvolní klíčovou dírku. Současně pomáhá jako prevence proti zamrzání zámku.
Výrobce Compass

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení