Přijímáme online platby

Loga kreditních karet


Balíček reflexních prvků pro větší bezpečnost

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Action

Balíček reflexních prvků pro větší bezpečnost Balíček reflexních prvků pro větší bezpečnost Balíček reflexních prvků pro větší bezpečnost Balíček reflexních prvků pro větší bezpečnost Balíček reflexních prvků pro větší bezpečnost Balíček reflexních prvků pro větší bezpečnost

 
Dostupnost IHNED k odeslání (2 ks)
Běžná cena 315 Kč
Cena 231 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 279 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu KOS-006
Výrobce Compass
Kategorie Reflexní vesty a doplňky
Záruka 24 měsíců
 

Balíček reflexních prvků pro větší bezpečnost

Balíček reflexních doplňků, které se hodí jak kvůli zvýšení bezpečnosti, tak i novému zákonu o povinnosti mít na sobě reflexní prvky za snížené viditelnosti. Samozřejmě to platí hlavně pro chodce nebo cyklisty na silnici mimo obec. Bezpečí ale nepodceňujte nikdy a nikde. Stačí když cestou autem potřebujete za tmy zastavit a být blízko krajnice. S reflexními prvky vás každý řidič uvidí včas.

Co obsahuje balíček reflexních prvků?

  • Reflexní výstražná vesta oranžová – výstražná vesta je povinnou výbavou auta, nicméně jedna navíc se vždycky hodí. Levné, lehké a rychlé řešení, jak být pro řidiče dobře vidět i za tmy.
  • Potah batohu reflexní žlutý – potah na batoh pro dospěláky i školní brašnu pro děti. Hlavně během podzimu a zimy doporučujeme dětem na cestu ze školy, ale i na výlěty.
  • Klips magnetický reflexní – malý, ale šikovný klips, který jen přicvaknete za kapsu kalhot, batoh nebo oblečení. Je tak malý, že ho s sebou můžete pořád nosit nebo vozit v autě.
  • Reflexní pásek žlutý – už z dálky viditelný pásek, který se hodí na cestu chodci i cyklistovi. Pružně obepne ruku, zápěstí, kotník nebo rám kola. Klasika, která funguje. A dá se vzít s sebou kamkoli.
  • Set reflexních samolepek – celkem 10 samolepek, které si připlácnete na helmu, batoh, koloběžku, boty nebo třeba na čelo, abyste byli už z dálky dobře vidět. Nebo spíš vaše děti.
  • Přívěšek reflexní FOOT – malý bonus, který stačí připevnit k batohu nebo třeb ana zip. Přívěšek ve tvaru stopy, kterou i za šera uvidí každý řidič už z dálky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení